До відома абонентів мережі фіксованого телефонного зв’язку ТОВ «Самтел» !!!

Адміністрацією ТзОВ “Самтел» прийнято рішення про припинення з 1 травня 2024 року надання послуг телефонного зв’язку абонентам м. Самбора Львівської області. Рішення прийнято у відповідності із ст. 19 п.9 Закону України «Про електронні комунікації» від 16.12.2020 року.

Причиною такого рішення є значне скорочення (на 97%) чисельності абонентів проводового телефонного зв’язку у Самбірському районі. Витрати на обслуговування телефонної мережі стали в багато разів перевищувати доходи від абонентської плати. Це не дозволяє проводити поточні ремонти лінійних та станційних споруд мережі, забезпечити якість надання послуг та здійснювати інші оплати (орендна плата, електроенергія, тощо). Абонентам, які надалі захочуть користуватися проводовим телефоном зв’язком, необхідно звернутися у Центр обслуговування споживачів АТ «Укртелеком» за адресою м. Самбір, вул. Чайковського, буд. 15. (конт. тел.: 03236-60007) із заявою про підключення до їхньої мережі. Оплата за таке переключення буде здійснюватися за тарифами АТ «Укртелеком»

Абоненти, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет з використанням телефонної лінії (технологія adsl) буде переключено безкоштовно на існуючу мережу ТОВ «Самтел» по новітній технології з використанням волоконно-оптичної лінії зв’язку.