Місцевий телефонний зв'язок

ТзОВ "Самтел" надає послуги фіксованого місцевого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку у м.Самборі та у м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Ліцензія АВ №032784 від 17.08.2012).  

Міжміський та міжнародний телефонний зв'язок

Послуга, котра надає можливість спілкуватись абонентам ТзОВ "Самтел" по стаціонарному телефоні з особами, котрі знаходяться в інших районах чи областях України, з абонентами мереж мобільних операторів, а також здійснювати дзвінки абонентам, котрі знаходяться за межами України.
При укладенні договору на користування телефонним зв'язком кожен абонент повинен вказати чи хоче він мати можливість користуватись послугами міжміського та міжнародного зв’язку зі свого телефону.
В залежності від цього, його телефону призначають ту чи іншу категорію автоматичного визначення номера (АВН). В разі потреби категорію АВН можна змінити (послуга є разовою та платною).
ТзОВ «Самтел» надає послуги міжнародного телефонного зв’язку з користувачами як фіксованих телефонних мереж, так і мобільних мереж зарубіжжя.

Телефони екстрених служб:

101 — аварійно-рятувальна служба;
102 — міліція;
103 — швидка медична допомога;
104 — аварійна служба газу.